Bavlněný povlak Blanc Terrazzo pro polštář o rozměrech 60 x 60 cm


Stylový doplněk ložnice

Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář od španělské značky Blanc tou nejlepší možnou volbou. Upoutá svými stylovými vzory a kombinací barev, vybraných s tím největším citem pro sladěnost.

100% bavlna pro příjemný kontakt

Povlak je navíc vyroben ze 100% bavlny a díky tomu je velice příjemný na dotek a jeho údržba tak jednoduchá! Bavlna je totiž přírodní materiál, který je zaručeně neškodný pro vaše zdraví a zároveň se snadno udržuje v čistotě.

Obálkové zapínání pro pohodlné použití

Hlavní výhodou tohoto povlaku na polštář je ale jeho obálkové zapínání. Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Jednoduchá údržba

Díky této inovativní metodě zapínání je velmi snadná manipulace a rychlé převlékání polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky. Vše si můžete bez problémů vyperete v pračce a bez problémů opět použijete.

Objednejte si teď!

Tento bavlněný povlak na polštář Blanc Terrazzo je skvělým dodatkem do vaší ložnice. Nádherný vzor, jemná bavlněná látka a moderní obálkové zapínání – to jsou hlavní výhody tohoto povlaku. Pokud vám tato nabídka přijde vhod, rozhodně si ji nechte ujít a klikněte si na odkaz zde, abyste si tento bavlněný povlak co nejdříve objednali!

Bavlněný povlak Blanc Terrazzo na polštář

Závěr

Suma sumárum, pokud hledáte kvalitní povlak na polštář, který bude dokonale ladit s vaší ložnicí a zároveň bude velmi pohodlný a praktický, pak je tento bavlněný povlak Blanc Terrazzo tou nejlepší volbou. Neotálejte a objednejte si ho ještě dnes!