Bedtex Bavlněné povlečení Liva fialové barvy v rozměru 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Bedtex Bavlněné povlečení Liva – kvalita i design

Bedtex Bavlněné povlečení Liva je to pravé řešení pro ty, kteří hledají kvalitní a zároveň stylové povlečení do své ložnice. Tento kousek je vyrobený z hladké bavlny renforce a nabízí řadu pozitivních vlastností v oblasti pohodlí. Kromě toho, že je pohodlný, je tedy také velmi krásný a nápaditě navržený – zdobí ho jemné vzory lučních květů s fialkovými, růžovými a šedými tóny dostupné zde.

Barevné květy na obou stranách

Jemné barvy květů jsou zcela prostoupeny celou plochou povlečení. Vzor květů vede přesně středem přikrývky, a to vodorovným směrem. A pokud si oblíbíte méně výrazný design, stačí přikrývku otočit, a užíváte si jemný béžový povrch. Designově promyšlený kousek, který si ihned získá vaši pozornost a potěší každé oko.

Praktické užití v domácnosti

Stejně jako u všech Bedtex výrob­ků se kladení důraz na praktičnost. Proto je povlečení Liva vybavené zipem, který zajišťuje snadnou manipulaci a výměnu polštářů a přikrývek. Za rohem každého rohu najdete etiketu, která vám napoví, jakým způsobem krásné povlečení správně a snadno vyskládat a připevnit k peřině.

Co zahrnuje sada povlečení Liva?

Přikrývka, která se hodí na peřinu rozměru 140 x 200 cm, se vám bude výborně hodit pro jednolůžko. Součástí této soupravy jsou také polštářové povlaky vhodné pro polštář o velikosti 70 x 90 cm.

Celkový dojem, který si uživatelé vytvoří z Bedtex ingrediencí, jistě naplní vaše očekávání a obohatí vaši ložnici o nový prvek opravdu vysoké kvality.

Bedtex Bavlněné povlečení Liva fialové barvy v rozměru 140 x 200 cm a 70 x 90 cm

Bedtex Bavlněné povlečení Liva fialové barvy v rozměru 140 x 200 cm a 70 x 90 cm