Černé stropní svítidlo Nice Lamps Geo: elegantní design a kvalitní osvětlení pro váš domov


Trochu klasické, trochu moderní, trochu poetické i trochu funky.

Vítejte ve světě svítidel, která jsou dokonalá už jen tím, že jsou! Svítidlo Nice Lamps je světelným chameleonem, který se díky svému vzhledu přizpůsobí a padne každému stylu pokoje. Ať už jde o ryze moderní nebo romanticky laděný, bude mu to slušet kdekoliv.

Kvalita jejich produktů je vynikající a to se nevyhýbá ani stropnímu svítidlu Geo. Je vyrobeno z kvalitního materiálu s garancí dlouhé životnosti a snadné údržby. Díky keramickému povrchu se na něm neusazuje prach a jeho čištění je rychlé a snadné.

Designový kousek pro váš interiér

Svítidlo Geo se v rámci rozsáhlého portfolia společnosti Nice Lamps řadí mezi mnoho dalších designových kousků. Nápaditá a originální silueta svítidla pride oku svou jedinečností. Černá barva a geometrický tvar vytvářejí efekt luxusní elegance, který zvýrazní kvalitu vašeho interiéru.

Využijete ho na příjemné osvětlení obývacího pokoje, doplní luxusní vzhled ložnice či bude zdrojem světelného proudu v designově řešeném kancelářském prostředí. Každé místnosti dodá světelnou atmosféru a zvýrazní v ní designový nápad svého majitele.

Svítidlo, které se přizpůsobí stylu každé místnosti

Geo lze snadno kombinovat s jakýmikoliv nábytkovými kusy a dalšími doplňky v místnosti, kde bude umístěno. Díky černé barvě, která v sobě skrývá jak klasické eleganci, tak moderní duch, bude svítidlo působit vyváženě a harmonicky s každým typem interiéru.

Doporučujeme jej kombinovat se světlými odstíny nábytku a doplňků, které vyniknou v kontrastu s tmavou barvou lampy. Bílá barva stěn výborně zesílí efekt jeho geometrického tvaru a vytvoří tak v místnosti jedinečnou dynamiku.

Nakoupit můžete na kupsinabytek.cz, kde najdete i další produkty z dílny společnosti Nice Lamps.

Ekonomické a úsporné řešení

Pokud máte obavy z provozních nákladů, určitě vám potěší fakt, že se jedná o úsporné LED svítidlo s nízkou spotřebou energie. To však neznamená, že by bylo osvětlení nedostatečné či slabé. Naopak, svítidlo Nice Lamps Geo dokáže svítit do úrovně 1700 lumen, což je srovnatelné s výkonnými zdroji světla.

Světelný výkon můžete kromě spínání zapnout i stiskem spínače. Díky dimmrovací technologii pak lze snadno upravovat sílu světla podle potřeb dané chvíle a nastavit si tak ideální atmosféru.

Závěr: proč je Nice Lamps Geo nejlepší volbou pro váš interiér?

Pokud hledáte jedinečné a dokonalé svítidlo, které bude dokonale ladit se stylem vašeho interiéru a zároveň bude ekonomické a kvalitní, Nice Lamps Geo je tou správnou volbou. Jeho efektivita, design a využitelnost v příklad každé místnosti z něj činí produkt, který by neměl uniknout pozornosti všech milovníků designového osvětlení.

A pokud chcete být v náhodě, určitě ho nakupte na internetovém obchodě kupsinabytek.cz, který si zakázku rychle a bezpečně dodá až k vám domů.