Černý skleněný regál Seaford od Actony – rozměr 35×83 cm

Vdechněte svému domovu špetku skandinávského kouzla s nadčasovým nábytkem Actona. Vládne mu design plný čistých linek a minimalistu, návrháři se však postarali také o to, aby jednotlivé kousky působily útulně a hřejivě.

O značce

Výrobce moderního nábytku Actona vyrábí své návrhy s ohledem na minulost a bere si z ní to nejlepší. Dánská značka kombinuje moderní design s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl.

Černý skleněný regál Seaford – design a funkčnost v jednom

Regál Seaford je tvořen čtyřmi úrovněmi odolné skleněné konstrukce, které poskytují dostatek prostoru pro vaše osobní věci. Černá barva regálu a jeho jednoduché linie zajišťují jeho nadčasovost a nevšednost, dokonalá kombinace sýmpatického vzhledu a funkčnosti, kterou vám nabídne tento nábytek.

Pokud chcete, aby byl váš interiér zároveň útulný i moderní, pak regál Seaford od Actony je pro vás tou správnou volbou, jak vaší domácnosti dodat kouzla a zajímavosti.

Vychutnejte si krásu skandinávského stylu s regálem Seaford

Skandinávski design je v současné době velmi populární, a proto také není divu, že právě tento styl se týká i designu regálu Seaford. Tento kousek nábytku je dokonale zpracovaný s ohledem na detail. Skvělou vizáží, co vás okouzlí hned na první pohled, spolu s dokonalými proporcami, které budou ideálně padnou k jakémukoliv interiéru, který směřuje k modernímu vzhledu.

Pokud tedy chcete skvěle vypadající a zároveň funkční regál, který je plný kouzla a jednoduchosti, potom se určitě podívejte na web produktu, který nabízí možnost získání skvělého kousku nábytku za velmi výhodnou cenu.