Foukaná váza od Kähler Design, která zaujme svojí výškou 14 cm


Foukaná váza od Kähler Design

Skleněná váza je klasikou, která bude trendem po staletí. Existují však některé kousky, které jsou prostě neodolatelné. Tento jev platí pro foukanou vázu od dánské značky Kähler Design, která zaujme svojí výškou 14 cm.

Technika
foukání skla

Tato kráska se bude skvěle vyjímat naplněná květinami i jako samostatný designový prvek. Kähler Design se řadí mezi značky, které se neustále snaží o inovaci. I přesto si však vždy pamatuje na svoje kořeny. Foukaná skleněná váza je důkazem toho, že tradiční technika stále dokáže zaujmout.

Foukání skla má po celém světě dlouhou historii, umění výroby skleněných předmětů touto technikou se předává z generace na generaci. Vzhledem k tomu, že každý výrobek je ručně foukaný, je pro nás každý kousek originálem.

Designová váza
od Kähler Design

Tato kráska se bude skvěle vyjímat naplněná květinami i jako samostatný designový prvek. Kähler Design chápe design jako nástroj k vystižení nálady, pocitů a individuality. A právě tohle cítíme u této vázy. Je jednoduchá, ale zároveň nápaditá. Převládají v ní čisté linie a minimalismus, který vynikne díky vysokému tvaru.

Foukaná váza od Kähler Design, která zaujme svojí výškou 14 cm
Foukaná váza od Kähler Design, která zaujme svojí výškou 14 cm

Nebojte se experimentovat a snažte se tento kousek co nejlépe zkombinovat a vyniknout tak s vašimi květinami. Chytrou volbou pro tuto vázu by byly květiny s bohatými barvami, aby váza samotná přišla v plné kráse.

Pokud jste již rozhodnuti a budete chtít tento unikátní kousek mít doma, neváhejte si ji zakoupit zde.