Krémová svíčka PT LIVING Layered s výškou 7,5 cm – přináší domů útulnou atmosféru

Vykouzlete ve svém domově magickou večerní atmosféru se svíčkou značky PT LIVING. Již na první pohled zaujme svým nápaditým vrstveným designem a výrazným barevným provedením.

Krémová svíčka PT LIVING Layered

Krása v jednoduchosti

Svíčka PT LIVING Layered je vyrobena z neparfémovaného vosku, takže si můžete vychutnat její jemnou vůni a útulnou atmosféru naplno. Její krása spočívá v jednoduchosti, v tom, jak dokáže snadno a rychle vytvořit v místnosti neopakovatelnou atmosféru.

Originální dárek pro vaše blízké

PT LIVING Layered svíčku můžete zakoupit v krémovém provedení o výšce 7,5 cm. Díky svému nápaditému designu je originálním dárkem pro vaše blízké, kteří ocení krásu neotřelých designových prvků v interiéru.

Krémová svíčka PT LIVING Layered

Výběr správné svíčky pro danou příležitost

Výběr správné svíčky pro danou příležitost je velmi důležitý. Svíčky s vůní jsou skvělé na romantické večery nebo chvíle odpočinku a relaxace. Svíčky bez vůně se hodí spíše do prostor, kde se setkává více lidí a vůně by mohla působit rušivě.

PT LIVING Layered svíčka je ideální do každého interiéru a doporučujeme ji vyzkoušet při romantických večerech nebo jako inspiraci pro vánoční dekorace.

Zkuste PT LIVING Layered svíčku ještě dnes a nechte se unášet její jednoduchou, ale překrásnou krásou. Svíčka je k dispozici na www.codina.cz.