Minimalistické povlaky na polštář Kalinoma, rozměr 45 x 45 cm


Minimalistické povlaky na polštář Kalinoma

Hravý design pro moderní interiéry

Hravý design těchto povlaků na polštář zaujme zrak nejednoho vašeho hosta. Narozdíl od klasických jednobarevných povlaků přináší minimalismus s jemným, ale efektním, potiskem. Díky tomu mohou být kombinovány s různými styly zařízení pokoje.

Kvalitní potisk pro dokonalé zdobení vaší pohovky

„Nemám ráda povlaky, když se už jen trošku opotřebí, vypadají úplně hnusně,“ říká jedna z našich spokojených zákaznic. S naším produktem se o tuhle starost nemusíte obávat. Povlaky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a potisk je precizně aplikován, aby vydržel dlouhodobé použití.

Vyrobeno z certifikovaného materiálu bez škodlivých látek

Povlak získal certifikát Oeko-Tex, který zaručuje, že materiál neobsahuje žádné škodlivé látky. Můžete tak mít jistotu, že produkt neohrozí vaše zdraví ani životní prostředí.

Velikost 45 x 45 cm a vhodná měkká výplň

Naši minimalitické povlaky jsou vyrobeny v rozměru 45 x 45 cm, takže na polštáře využijete naplno i jejich estetickou hodnotu. Kromě samotných povlaků si však pozor, abyste si k němu pořídili také vhodnou měkkou výplň. Ta je totiž klíčová pro dokonalou vizuální prezentaci a pro pohodlné používání polštářů.

Kalinoma povlak

Chcete své pohovce dodat moderní nádech a zároveň se chcete ujistit, že si pořídíte kvalitní produkt, na který se můžete spolehnout? Minimalistické povlaky na polštář Kalinoma jsou ideálním řešením pro vás. A není to jen náš názor: produkty jsou velmi dobře hodnoceny a stále získávají spokojené zákazníky.

Klikněte zde, abyste si objednali váš vlastní kus a zlepšili vzhled vašeho interiéru!