ModernClock Arabic Wood: Elegantní nástěnné hodiny v hnědo-fialovém provedení

ModernClock Arabic Wood jsou elegantní nástěnné hodiny, které vám pomohou udržet čas s úsměvem. Tyto hodiny jsou unikátní svým designem a pro svou oblíbenost jsou určeny širokému zákaznickému okruhu. Vyznačují se jednoduchostí a přehledností, ale jsou to především jejich nádherné barvy, které je dělají jedinečnými.

ModernClock Arabic Wood jsou vytvořeny z dubového dřeva, což jim dodává útulnost a jedinečnost. Jsou vyrobeny z 3 mm hrubého dubového dřeva a z 10 mm hrubého MDF. Díky tomu jsou trvanlivé a odolné, což zaručuje dlouhou životnost. Hodiny mají originální design s arabskými číslicemi, což přispívá ke snadnému čtení času.

ModernClock Arabic Wood jsou ideální dekorací pro vaši obývací nebo ložnici. Připoutají pozornost každého, kdo je uvidí. Jsou velkého rozměru, 33 x 33 cm, takže na stěně určitě nevyjdou nezpozorovány. Pro zavěšení stačí použít háček na stěnu.

Vlastnosti hodin ModernClock Arabic Wood

Hlavní vlastnosti hodin ModernClock Arabic Wood jsou:

  • Vyrobeny z 3 mm hrubého dubového dřeva a z 10 mm hrubého MDF
  • Originální design s arabskými číslicemi
  • Rozměry: 33 x 33 cm
  • Snadné zavěšení na háček na stěnu

ModernClock Arabic Wood jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a prošly náročnou kontrolou kvality. Jsou to hodiny, které nezklamou.

Přesto že jde o velmi jednoduché hodiny, které se svou jednoduchostí snadno zapadnou do jakéhokoli interiéru, jsou to právě jejich barvy, co dělají z ModernClock Arabic Wood hodin originální doplněk do každého bytu či domu.

Jednoduché provedení, jedinečné dřevěné zpracování, originální arabské číslice, tak to jsou ModernClock Arabic Wood. V naší nabídce najdete hodiny v hnědo-fialovém provedení.

Nakupovat můžete přímo na našem webu nebo na www.srovnavacnabytku.cz.

ModernClock Arabic Wood
ModernClock Arabic Wood