Moderní a elegantní: Šedá komoda Woodman Avon pro stylový interiér

Avon, to je ideální volba pro všechny, co hledají nábytek, který ani po několika letech neztratí nic ze své nadčasovosti a účelnosti. Nová kolekce značky Woodman je minimalistická, snadno kombinovatelná a plně funkční.

Šedá komoda Woodman Avon

Charakteristika

  • Barva: Šedá
  • Styl: Moderní
  • Materiál: Dřevo
  • Rozměry: 150 x 80 x 40 cm (šířka x výška x hloubka)
  • Vnitřní rozměry šuplíků: 57,3 x 28,4 cm (šířka x hloubka)

Šedá barva komody vypadá velmi moderně a elegantně. Komoda je vyrobena z kvalitního dřeva, což zajišťuje její pevnost a dlouhou životnost. Díky svým rozměrům se hodí do různých prostor a uspokojí i náročné zákazníky. Vnitřní rozměry šuplíků jsou 57,3 x 28,4 cm (šířka, hloubka). To umožňuje uložit do nich prakticky cokoliv, co potřebujete ukládat. Navíc se jedná o plně funkční nábytek, který je snadno kombinovatelný s dalšími kusy nábytku.

Výhody šedé komody Woodman Avon

Výhodou této komody je její nadčasový design, který se hodí do mnoha typů interiérů. Díky neutrální šedé barvě je snadno kombinovatelná s různými ozdobami a dalším nábytkem. Dřevěná konstrukce zaručuje pevnost a stabilitu, což je důležité při používání nábytku.

Komoda je vyrobena z kvalitního materiálu, což zaručuje její dlouhodobou životnost a snadnou údržbu. Její rozměry jsou dostatečné pro všechny, kteří potřebují více místa k uložení věcí, a přitom není příliš velká na to, aby zabrala příliš mnoho místa v pokoji.

Jak se montuje šedá komoda Woodman Avon?

K produktu je dodáván manuál k montáži, který najdete zde. Všechny potřebné díly jsou přiloženy k nákupu, takže pokud následujete návod krok za krokem, můžete komodu sestavit bez potíží. Pokud si nejste jisti, jak postupovat, nebo pokud se vám zdá, že se něco děje špatně, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu a ta vám ráda poradí s jakoukoliv otázkou.

Celkově je šedá komoda Woodman Avon skvělou volbou pro všechny, kteří hledají moderní, elegantní a nadčasový nábytek, který se bude hodit do každého interiéru. Pokud chcete zjistit více informací, klikněte zde.