Návštěva knihovny MERIC v Ořechu


Knihovna MERIC v Ořechu

Úvod do problematiky knihoven

Knihovny jsou místem, kde může každý najít informace a najednou se projeví, jak moc jsou knihy významným společenským faktorem. Mnohé známe z míst, kde zveřejňují recenze a zajímavosti z knižního světa. Na druhou stranu se ale můžeme setkat s knihovnou jako místem, kde je každá kniha uložena velmi pečlivě a která nabízí pohodlné čtecí koutky i pro ty nejnáročnější čtenáře.

O knihovně MERIC v Ořechu

Knihovna MERIC je tvořena pěti cik-cak navršenými obdélníky a nabízí spoustu úložného prostoru. Je umístěna v krásném prostředí, které umožňuje čtenářům plnohodnotné užívání a pohodlné čtení jak uvnitř tak venku na terase.

Výhodou této knihovny je:

  1. moderní technologie
  2. prostorné studovny
  3. tištěné dokumenty a e-knihy
  4. WiFi zdarma
  5. velké množství dostupných titulů

Nabídka knihovny MERIC v Ořechu

Knihovna MERIC v Ořechu nabízí širokou nabídku knih pro různé druhy čtenářů. Najdeme zde klasickou beletrii, naučnou literaturu ale také knihy, které pomáhají rozvinout kreativitu a schopnost pozitivního myšlení.

Pokud se zaměřujeme na speciální knihovny, najdeme zde například linii knih pro lidi s tělesným postižením. To znamená, že část knihovny disponuje například knihy se speciálními písmovými znaky pro ty, kteří mají problémy s běžným zrakem.

Výlet do MERIC knihovny

Hledáte krásné a tiché místo na čtení své oblíbené knihy a váš byt vám nedokáže nabídnout ten správný klid? Určitě se zamyslete nad návštěvou knihovny MERIC v Ořechu. I když se tato knihovna nachází v Ořechu, stojí za to vyjet tuto malou vzdálenost a užít si klidné čtení v této krásné a moderní knihovně.