Nová šatní skříň SVEZIA IV v čokoládové barvě


Popis produktu

Šatní skříň SVEZIA IV patří mezi oblíbené skříně značky Nábytek přehledné. Je vyrobená z kvalitního materiálu a nabízí prostor pro uložení všech vašich šatů, bot a doplňků. Skříň je k dostání v čokoládové barvě, která se hodí do každého moderního interiéru. Rozměry skříně jsou 150 x 58 x 200 cm.

Materiál

Skříň je vyrobena z kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm a hranách ABS, které zabraňují oděru a prodlužují životnost skříně. Dveře jsou vybaveny kvalitními hliníkovými kolejnicemi Sevroll. Úchyty jsou ve formě hliníkové lišty, které zabrání ohýbání dveří a umožní snadné otevírání a zavírání.

Vnitřní uspořádání

Vnitřní uspořádání skříně je velmi praktické a přehledné. Skříň je rozdělena na několik oddílů pro různé typy oblečení. Skříň obsahuje tyč na závěsy, police na oblečení a boty a vysouvací zásuvky na spodní prádlo. Obrázek vnitřního uspořádání je ilustrativní, skříň je ale k dostání v jiné barvě.

Dodání a montáž

Skříň je dodávána v demontu, ale montáž není složitá a lze ji provést i bez zkušeností s montáží nábytku. V balení jsou detailní návody a veškeré potřebné příslušenství, včetně šroubů a hmoždinek.

Pokud si chcete tuto skříň zakoupit, můžete ji objednat na webu Nábytek přehledné. Tato skříň je skvělou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a přehlednou šatní skříň v moderním designu.