Nově příchozí: Postel Alexander v zelené barvě o rozměru 180×200 cm


Moderní postel nyní za TOP cenu!

Nabytekhned.cz představuje novou postel v moderním designu a komfortních rozměrech. Postel Alexander v zelené barvě o rozměru 180×200 cm nabízí ideální prostor pro společné spaní pro dva dospělé osoby. A to za velmi příznivou cenu.

Cena platí pro potah na fotografii. Potah na fotografii je v zelené barvě, detailně zpracovaný a navíc látka Asti. Celková nosnost postele je až 250 kg.

Látka Asti – potahová látka s hladkým, jemným vzorem a výjimečně měkkým povrchem. Potahový materiál je snadno čistitelný a prodyšný, vhodný pro alergiky, díky čemuž se bude nábytek snadno a pohodlně udržovat. Látka je odolná proti žmolkování a oděru.

O postel Alexander se nemusíte starat jen sami. V ceně jsou zahrnuty rošt, matrace a topper – všechno, co budete potřebovat pro komfortní spánek.

Bytové doplňky nejsou součástí postele

Na fotografiích můžete vidět, že postel Alexander vyniká nejen díky svému designu, ale i díky souhře s dalšími bytovými doplňky. Ty však nejsou součástí této nabídky. Můžete si však postupně pořizovat další kousky nábytku, které budou do interiéru dokonale zapadat.

Obrázky

Nově příchozí: Postel Alexander v zelené barvě o rozměru 180x200 cm
Nově příchozí: Postel Alexander v zelené barvě o rozměru 180x200 cm

Parametry

Ložná plocha postele Alexander je 180×200 cm. To jí řadí mezi velké, avšak stále pohodlné a prostorné postele. Výška čela je 115 cm. Tuto postel lze snadno umístit do nějaké větší ložnice, kde bude zaujímat svým moderním a nadčasovým designem.

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob. Tak neváhejte a objednejte si nyní postel Alexander v zelené barvě za TOP cenu na nabytekhned.cz.