Prodloužený komfort s Profod Osuškou Exclusive Comfort XL v hnědé barvě, rozměry 100 x 200 cm

Každý z nás rád zažívá letní dny naplno a co by mohlo být lepšího, než si užít den na pláži nebo u rybníka s perfektní osuškou. To nyní můžete mít s Profod Osuškou Exclusive Comfort XL. Tato plážová osuška je skvělým společníkem pro léto a její vysoká gramáž zajistí, že si užijete maximální pohodlí.

Pohodlí a savost materiálu

Plážovou osušku si můžete vychutnat nejen u moře, ale i doma, na koupališti nebo u rybníka. Její příjemný materiál z bavlny bude skvěle hýčkat vaši pokožku a dlouhá, jemná vlákna česané bavlny jí poskytnou jemnost a odolnost. Osušky jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Maximální absorpční schopnost

Po prvním užití a vyprání dosáhne osuška maximální absorpční schopnosti. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky a čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne.

Profod Osuška Exclusive Comfort XL v hnědé barvě, rozměry 100 x 200 cm je navíc velmi praktická, protože můžete ji složit do menšího prostoru a snadno ji přenášet. Je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro všechny, kteří rádi objevují nová místa a užívají si léto naplno.

Při pečlivém praní zachovají své vlastnosti po dlouhou dobu

Pro zachování vlastností osušky po dlouhou dobu je důležité pečlivé praní. Osušku můžete prát v pračce při teplotě 30°C a bez aviváže, která snižuje absorpční schopnost. Po vyprání by osušku měli řádně usušit na rovné ploše.

Prodloužte si svůj komfort s Profod Osuškou Exclusive Comfort XL a užijte si každou letní chvíli s tímto skvělým společníkem. Objednat si ji můžete na stránkách kupsinabytek.cz.