Růžová koupelnová předložka Tiseco Home Studio Luca – perfektní doplněk pro váš koupelnový prostor!

Koupelnová předložka je v koupelně často ten nejzapomenutější detail. A přitom může výrazně ovlivnit celkový dojem z interiéru. Jestliže hledáte moderní a pohodlnou předložku, máme pro vás skvělý tip – růžovou koupelnovou předložku Tiseco Home Studio Luca!

Měkké našlápnutí a protiskluzový spodní povrch

Růžová koupelnová předložka Tiseco Home Studio Luca nabídne nejen měkké našlápnutí, díky níž si budete připadat jako na obláčku. Díky protiskluzovému spodnímu povrchu se navíc nemusíte obávat nebezpečí uklouznutí na mokré podlaze. Luca proto zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro celou rodinu.

Snadné sladění s koupelnovým interiérem

Díky neutrálním barvám, kterými je růžová koupelnová předložka Luca disponuje, ji navíc snadno sladíte se zbývajícím zařízením koupelnového interiéru. Růžová barva je elegantní, moderní a přitom zároveň měkká a jemná. Proto se hodí k jakémukoliv typu zařízení.

Kvalitní materiál

Koupelnová předložka Tiseco Home Studio Luca je vyrobena z kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek a odolný proti opotřebení. Materiál díky svému složení snadno odvádí vlhkost, díky němuž se rychle schnou a vždy jsou v suchu.

Růžová koupelnová předložka Tiseco Home Studio Luca je perfektním doplňkem pro váš koupelnový prostor. Přináší nejenom funkčnost, ale i moderní design. Pokud chcete svou koupelnu ozvláštnit a dodat jí nový styl, určitě si ji nechte ujít!

Základní informace o koupelnové předložce Tiseco Home Studio Luca:

  • Design: růžový
  • Velikost: 60 x 60 cm
  • Výrobce: Tiseco Home Studio

Růžová koupelnová předložka Tiseco Home Studio Luca

Tuto krásnou koupelnovou předložku si můžete zakoupit na Bestnabytek.cz