Šedý koberec Universal Fox Liso – ideální doplněk pro váš interiér!

Praktický bojovník proti chladným nohám vnáší do interiéru originalitu, místnost opticky žádoucím způsobem naruší a tím ji zútulní. Pocitu zabydlenosti pomáhá i textilní struktura koberce, která vhodně doplňuje jasné a tvrdé linie dřevěné podlahy nebo dlažby.

Tento koberec je obdařený nejen krásným designem, ale také kvalitními vlákny a skvělými izolačními vlastnostmi.

Není však tajemstvím ani to, že se snadno udržuje ♥.

Království šedé:

Když se řekne šedá, snadno se vám vybaví nudné a nevýrazné barvy, které v sobě nesou jen malý zlomek složitých barevných spekter. Nicméně toto tvrzení určitě neplatí pro koberec Universal Fox Liso, jehož šedá barva působí tepelně i chladně, elegantně i decentně.

Odkaz na výrobek: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/sedy-koberec-universal-fox-liso-80-x-150-cm

Koberec Universal Fox Liso

Šedý koberec Universal Fox Liso

Izolace:

Koberec Universal Fox Liso přináší do vašeho domova nejen útulnost, ale také skvělé izolační vlastnosti. Pokud tedy patříte mezi chladnokrevné jedince, právě tento koberec vám zajistí potřebné teplo a pohodu pro vaše nohy. A to nehledě na to, že poslouží i jako ochrana před hlukem a zároveň přidá trochu k hlučnosti samotné místnosti.

Koberec Universal Fox Liso

Detail koberec Universal Fox Liso

Minimalismus:

Koberec Universal Fox Liso neklade žádné nároky na ostatní prvky v místnosti. Spíše naopak, rád se zahrne do minimalistického prostředí a toto prostředí dokáže uhladičt a uhlazeně vylepšit. Minimalismus snadno přemění na lehkost a klid, z nějž sálá určitá harmonie a prostorem protéká univerzální a nadčasová elegance.

Koberec Universal Fox Liso

Šedý koberec Universal Fox Liso

Neváhejte a dopřejte si pohodlí a eleganci s kobercem Universal Fox Liso!