Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA ¤ 26 cm


Klasická rozkládací forma na dorty s prvotřídním antiadhezním povlakem

Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA je prvotřídní kuchyňský nástroj, který usnadní tvorbu dortů a zajistí, že budou mít ideální tvar a velikost. Forma na dorty má o průměru 26 cm a je vyrobena z kovu, který je pokrytý antiadhezním povlakem. Díky tomu se dorty snadno uvolní a forma zůstane čistá.

Forma je opatřena plastovým ochranným poklopem

Jednou z funkcí Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA je, že má plastový ochranný poklop, který dokonale chrání dort před osycháním. Poklop nejen chrání dort, ale také udržuje mikroorganismy a bakterie pryč, což zajišťuje vysokou hygienu ukládání dezertů.

Forma je skladná a snadno se přenáší

Do Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA lze snadno uložit dort s poklopem. Takto uložený dort lze pohodlně přenášet, protože forma má prostornou sklápěcí rukojeť. Díky této rukojeti je Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA perfektně skladná a nezabere příliš místa v kuchyni.

Kvalitní a snadno čistitelný materiál

Kovová forma s antiadhezním povlakem a plastový poklop jsou snadno čistitelné. Lze je mýt ručně nebo v myčce nádobí, což zvyšuje jejich hygienu a zabraňuje přenosu bakterií a mikroorganismů.

Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA je skvělou volbou pro každého nadšeného pekaře. S touto kvalitní formou bude tvorba dortů snadná a hygienická. Navíc její sklápěcí rukojeť usnadní přenášení z místa na místo, aniž by došlo k rozlití a poškození dortu. Pokud se zajímáte o kuchyňské potřeby, můžete si tuto formu zakoupit na stránkách www.velkynabytek.cz

Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA 26 cm

Formu lze snadno čistit a je velmi odolná, což znamená, že ji mohou používat i ti, kteří často pečou a dávají na vysokou kvalitu svých kuchyňských pomůcek. Budete-li tedy hledat kvalitní a spolehlivou formu na dorty, Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA je správnou volbou.

Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA 26 cm – prvotřídní kvalita

Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA 26 cm – to je prvotřídní kvalita a dlouhá životnost. Díky této formě budou vaše dorty mít dokonalý tvar a budou snadno vyjímatelné. Koupit ji můžete na internetu, nebo v kamenných obchodech s kuchyňskými potřebami.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní, skladnou a hygienickou formu na dorty, Tescoma Forma na dort s rozkládacím poklopem DELÍCIA 26 cm je tím, co hledáte. Tato forma je vyrobena z kvalitních materiálů a má antiadhezní povlak, který zajišťuje, že dorty budou snadno vyjímatelné, aniž by se jim něco stalo. Forma má také plastový poklop, který chrání dorty před osycháním a zabraňuje množení bakterií a mikroorganismů. Sklápěcí rukojeť usnadňuje přenášení a ukládání formy, což vám umožní ušetřit místo v kuchyni. Vyberte si tuto kvalitní formu na dorty a užijte si skutečně dokonalý dezert.