Tmavě modrý kovový skládací stůl Fermob Bistro 57 x 57 cm – ideální doplněk pro venkovní posezení!

Celokovový stůl Bistro je inspirován stoly, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí tohoto stolu neztratilo nic ze své předešlé slávy ani funkčnosti. Naopak, model, který představuje společnost Fermob, získal na vynalézavosti a veselosti.

Kvalitní materiály a testování

Stoly Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Tmavě modrý kovový skládací stůl Fermob Bistro 57 x 57 cm

Výběr barev a čištění

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Interiérové foto je pouze ilustrační. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.“

Tmavě modrý kovový skládací stůl Fermob Bistro 57 x 57 cm je ideálním doplňkem pro vaše venkovní posezení. Krásný elegantní design neubere na kvalitě a funkčnosti, naopak přidá na vynalézavosti a veselosti. S celkovou konstrukcí z prvotřídních materiálů a testováním splňujícím evropské standardy NF EN 581-1 a NF EN 581-2 se jedná o kvalitní a pevný stůl, který ideálně padne do vašeho venkovního prostoru.

Stůl Bistro lze vybírat z více barev dle vzorníku a otočnými klouby jej lehce složíte, když jej nebudete potřebovat či chcete uklidnit při nepřízni počasí. K čistění doporučujeme používat hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. NIKDY nepoužívejte abrazivní chemikálie. 

Investujte do kvalitního venkovního prostoru a nechte se unést krásou a výjimečností tohoto stolu! Zvýší váš komfort při posezení a dodá prostoru na šmrnc a styl.

Určitě neváhejte a využijte super nabídky 10% slevy na nákup s kódem „SIDONIA10“ přímo na našem e-shopu!