Vánoční polštářek v Skandinávském stylu: Scandi Classic Style, 40 x 40 cm, šedá

Krásný povlak na polštářek je tou poslední třešničkou na dortu, kterou potřebuješ k tomu, aby tvůj vánoční interiér vypadal dokonale. A pokud zrovna preferuješ styl Scandi Classic Style, pak je tento polštářek pro tebe jako stvořený.

Klasický zimní motiv

Vyobrazení sněhových vloček a dalších symbolů zimy navodí sváteční atmosféru snad ještě dřív, než si na ni ostatní pozvou pana Ježíška. A protože se jedná o šedý podklad, budou výrazné i sněhobílé ozdoby, které máš doma.

Příjemný na dotek

Při skládání své výbavy se nevyhýbej ani této položce, neboť materiál polštářku je příjemný na dotek a snadná údržba, kterou lze zajistit i v rámci běžného praní prádla. Taková polštářová výplň se vyprat tak dobře nemusí.

Zip na zapínání

Dalším kladem je určitě skrytý zip, na který se potuluskáš jen tehdy, pokud ti náhodou omylem spadne daleko pod postel. Podle vlastní zkušenosti jde o totální nedostatek. Stejně tak těžko hledáš rozepínací spony, když sváteční jídlo nutně vyžaduje odepínání spodních tlačítek u košile.

Vánoční polštářek v Skandinávském stylu

Zdobení interiéru

Pokud doma máš kromě svíček a čajových svačinek i Scandi Classic Style doplňky, můžeš si být jistý, že tuto výzdobu ocení hopem i ohnům ti blízcí. A i když se Vánoce zrovna budou rozvíjet podle nejlepších představ, bude se stále jednat o vizuálně výrazný kousek, který koresponduje s klimatem zimy.

A pokud jsou podobné ozdoby a polštářky tou tvojí parketou, určitě oceníš i to, že tento konkrétní produkt lze snadno objednat online pomocí tohoto odkazu.