Vyzkoušeli jsme speciální vanu Kaldewei Saniform V2 – naše zkušenosti s smaltovanou ocelí

Během stavebních prací na naší nové koupelně jsme se rozhodli investovat do kvalitní a trvanlivé vany. Při hledání možností jsme narazili na speciální vanu Kaldewei Saniform V2 ze smaltované oceli s povrchovou úpravou Kaldewei Antislip. Po prozkoumání všech možností jsme se rozhodli ji vyzkoušet a podívat se na všechny přednosti, které tento produkt nabízí.

Bezpečný vstup do vany

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli pro speciální vanu Saniform V2 byla její povrchová úprava Kaldewei Antislip. Tato úprava zajišťuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Je to ideální vlastnost, pokud máte děti nebo starší osoby, kteří by mohli mít problémy se stabilitou na běžných vanách. S touto vlastností jsme se cítili velmi bezpečně a uvolněně v naší koupelně.

Kvalitní materiál

Dále jsme byli rádi, že jsme se rozhodli pro vanu ze smaltované oceli. Tento materiál je velice kvalitní a trvanlivý, a to díky tomu, že je odolný proti poškrábání, tepelně stálý, a odolává vysokému tlaku vody.

Kromě toho jsme si uvědomili, že vana z oceli je také lehčí než klasické vany z keramiky nebo akrylu. To nám usnadnilo její instalaci a zároveň umožnilo snazší přístup k vodovodním přípojkám.

Dodávka bez podpůrných prvků

Při doručení vanou jsme si povšimli, že balení neobsahuje ani madlo, nožičky ani podhlavník. Byli jsme zpočátku trochu překvapeni, ale nakonec jsme se shodli na tom, že je to vlastně velká výhoda. Můžete totiž výběrem těchto prvků upravit vanu dle vašich představ a designu vaší koupelny.

Je pravda, že tuto práci musíte dělat sami, ale vynaložené úsilí určitě stojí za to, jelikož celkový vzhled vaší koupelny se může zlepšit díky personalizace vanou.

Pokud byste měli zájem zjistit více informací o této speciální vaně Saniform V2 od Kaldewei, můžete se podívat na stránky Best Nábytek, kde se o ni dozvíte více.

stékající voda

Závěr zkušenosti

Celkově jsme se s touto speciální vanou Saniform V2 od Kaldewei velmi spokojeni. Její povrchová úprava Kaldewei Antislip nám zajistila bezpečný vstup do koupelny. Materiál ze smaltované oceli nám zaručil vysokou kvalitu a trvanlivost. A nakonec jsme ocenili skutečnost, že jsme mohli sami vybrat a přizpůsobit si vanu našim potřebám, díky tomu, že neobsahovala žádné podpůrné prvky.

Skloubení těchto vlastností nám zaručilo nejenom pohodlnost, ale i estetickou krásu naší koupelny.