Zážitek z kávy jako v Paříži díky French pressu od Leopold Vienna


Leopold Vienna French Press

Tento skleněný french press od značky Leopold Vienna vám zpříjemní ospalý víkendový den i rušná pracovní rána. S jeho pomocí si totiž připravíte přesně tak intenzivní kávu, jak ji máte rádi.

Co je to French press?

French press nebo také pístová konvice je jednoduché zařízení na přípravu kávy. Bohatou chuť a vůni kávy zajišťuje silná koncentrace kávových olejů, která se při přípravě v french pressu dostane do šálku. Na rozdíl od používání filtrované kávy a kávovaru tak získáte v kávě více křehkých tónů chuti a naprosto výjimečnou vůni.

Proč právě Leopold Vienna?

Leopold Vienna French Press je vyrobena z kvalitního skla a nerezové oceli. Tyto materiály zajišťují dlouhou životnost i bez problémů s čištěním. Kromě toho se díky skleněnému středovému válcu můžete kávou prohlížet a vidět, jak se vaše káva připravuje. Designově elegantní konvice vás zaujme na první pohled svým moderním, ale zároveň minimalistickým vzhledem. Dostupná je v několika velikostech, díky čemuž si můžete vybrat velikost právě pro vás.

Jak připravit kávu v french pressu?

Leopold Vienna French Press vám umožní připravit si kávu přesně podle vašich představ. Stačí jen mít k dispozici hrubě mletou kávovou směs a vroucí vodu. Nalijte si vroucí vodu do konvice a nasypte hrubě mletou kávovou směs. Směs jen jemně promíchejte a nechte postát asi 4 minuty. Poté stiskněte píst dolů a káva je hotová. Takto si připravíte kávu podle vašich představ.

Objednejte si Leopold Vienna French Press nyní

Leopold Vienna French Press je kvalitní, elegantní a funkční zařízení na přípravu kávy. Pokud si ho chcete pořídit i vy, neváhejte a navštivte náš eshop. V nabídce najdete více variant velikosti a designu těchto french pressů a vy si tak můžete vybrat ten nejlepší pro vás. Přejeme vám mnoho kávových zážitků jako v Paříži.